Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Робота з симулятором MARIE

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
КН
Кафедра:
Кафедра ЕОМ

Інформація про роботу

Рік:
2013
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Архітектура комп’ютерів та комп’ютерних систем

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра ЕОМ Звіт з лабораторної роботи №3 з дисципліни: «Архітектура Комп’ютерів» Тема: Робота з симулятором MARIE. Мета: опанувати роботу на симуляторі машини MARIE. Завдання: запустити симулятор, написати тестову програму, завантажити програму в симулятор, виконати її в покроковому і автоматичному режимах; виконати програму з використанням точок зупинки; отримати таблицю змінних; скласти звіт з виконання лабораторних досліджень та захистит його. Теоретичні відомості: Симулятор машини MARIE складається з власне симулятора MarieSim і симулятора MarieDPath. MarieSim є середовищем, в якому можна написати власну програму і дивитися як вона буде виконуватися в комп'ютерній системі архітектури Ноймана. MarieDPath є аніматором роботи інформаційного тракту (Datapath). рис 1. Робоче вікно Рисунок 1 показує робоче вікно симулятора машини MARIE. Вікно складається з наступних частин: рядок меню, область стану (програма, регістри, вивід), область пам’яті і внизу знаходиться область повідомлень. Пам’ять містить 4096 16-ти розрядних комірок. Функцій, доступні через меню "File" показані на рисунку 2. Якщо ви вже маєте готову програму,то все що вам потрібно зробити, це завантажити її і запустити її. Якщо ви хочете написати програму з нуля, ви повинні вибрати варіант File/Edit. рис 2. Меню "File" симулятора MARIE Після вибору File/Edit, якщо програму ще не було завантажено до симулятора то редактор з'явиться з порожньою областю тексту. Однак, якщо ви вже завантажили програму у симулятор, то код для цієї програми буде автоматично приведено в редакторі. Код програми на асемблері машини MARIE зберігається в файлі з розширенням ".mas" Після збереження файлу з ".mas" розширенням, стає доступною опція асемблювання програми Assemble. рис 3. Редактор програм симулятора MARIE Завдання № 3: x+2y, результат на екран, x=з клавіатури, y=22. Текст програми: org 0100 input x add y add y store z output z halt y, dec 22 z, hex 0 Результат виконання: / Висновок: На даній лабораторній роботі я опанував роботу на симуляторі машини MARIE
Антиботан аватар за замовчуванням

16.02.2014 17:02

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини